مطالب مرتبط

2 Comments

 1. 1

  ناشناس

  چه ایرادی داره که از کار بزرگان الهام بگیریم؟ دانیل لیبسکیند یکی از بزرگترین معماران معاصر دنیا هست و الهام گرفتن از سبک معماریش هیچ ایرادی نداره. شما به نحوی این خبر رو نوشتید که انگار خانم نوروزی تقلید کرده اند. به نظر من این نحوه ی نقد باعث می شه تا خواننده فقط به جنبه ی منفی که شما بیان کردید فکر کنه. درحالی که نقد به معنی بیان کردن نکات منفی و مثبت در کنار هم هست ولی شما فقط از دید منفی نکاه کردید. به نظر من این موزه یکی از شاخص ترین بناهای معماری معاصر ایران هست و بنایی هست که با افتخار می تونیم به توریست ها معرفیش کنیم. مثل پردیس سینمایی ملت و ساختمان نظام مهندسی قزوین که واقعا جز بهترین آثار معماریمون هستند.
  در ضمن، در اینکه صهیونیست ها (نه همه ی یهودیان دنیا) ظالم هستند شکی نیست. ولی باید قبول کنیم که در دوره ای از تاریخ، یهودیان بسیار مظلوم واقع شده اند و ساختن موزه ای که مظلومیت یهودیان رو نشون بده هیچ ایرادی نداره و دلیلی بر تایید ظلم این روزهای صهیونیست ها نیست. همه ی صهیونیست ها یهودی هستند ولی همه ی یهودی ها صهیونیست نیستند. یهودیت یکی از ادیان خداست و باید به پیروانش احترام گذاشت.
  در آخر ممنون از مطالبتون

  پاسخ
  1. 1.1

   محمدمیلاد خسروی

   با سلام و تشکر برای حوصله ای که به خرج دادید.این مطلب از ابراهیم ارجمندی(مشرق نیوز) هستش و متاسفانه ایشون با ما همکاری ندارند تا به نقد شما پاسخ بدن.امیدوارم دیگر خوانندگان هم نظرشون رو با شما در کامنت ها مطرح کنن.ممنون

   پاسخ

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی آنلاین