نویسندگان

محمد میلاد خسروی
میلاد مدرک کارشناسی ارشد عمران-سازه خود را از دانشگاه تبریز اخذ کرده و پس از آن به علت علاقه به طراحی و شناخت سبک های معماری تصمیم به فعالیت اینترنتی در هر دو زمینه عمران و معماری گرفته است.وی در حال حاضر به عنوان مدیر و سردبیر سایت میهن بنا فعالیت می کند. میلاد همچنین تسلط کامل به نرم افزارهای طراحی و محاسبات سازه ای دارد.
ca11a4c3555342efe2c9173d0a23a716
عرفان انبار
عرفان مدرک کارشناسی نرم افزار خود را از دانشگاه رودهن اخذ کرده و پس از آن به علت علاقه به طراحی وبسایت و فضای مجازی تصمیم به فعالیت اینترنتی  گرفته است.وی در حال حاضر به عنوان نویسنده و پشتیبان سایت میهن بنا فعالیت می کند. 

photo_2016-05-29_20-10-17

علیرضا نیازی
علیرضا مدرک کارشناسی ارشد عمران-سازه خود را از دانشگاه کرمانشاه اخذ کرده و پس از آن به علت علاقه به  فعالیت اینترنتی در زمینه عمران  گرفته است.وی در حال حاضر به عنوان نویسنده سایت میهن بنا فعالیت می کند.
مهشاد خسروی
مهشاد مدرک کارشناسی معماری خود را از دانشگاه صحنه اخذ کرده و پس از آن به علت علاقه به طراحی و شناخت سبک های معماری تصمیم به فعالیت اینترنتی در زمینه معماری گرفته است.وی در حال حاضر به عنوان نویسنده سایت میهن بنا فعالیت می کند. 

 

 

مبین محمدی
مبین دانشجوی کارشناسی مهندسی نرم افزار، طراح گرافیک و علاقه مند به نوشتن در مورد معماری و تکنولوژیست. به نرم افزار ۳dmax تسلط دارد و به دلیل علاقه به معماری مشغول افزایش توانایی هایش در این زمینه است.همچنین وی مترجم زبان انکلیسی می باشد.